می‌توان گفت امروزه بیشتر طرح‌های مربوط به کابینت آشپزخانه توسط طراح با استفاده از نرم‌افزارهای گوناگون انجام می‌گیرد که یکی از پرکاربردترین آنها نرم‌افزار راینو است. با استفاده از این برنامه می‌توانید طرحهای دقیق و جامعی را ترسیم و آماده اجرا کنید.
کیاکم که یک افزونه تحت نرم‌افزار راینو است که می‌تواند تا حد زیادی سرعت در طراحی را برای شما بالا برده و فرآیند طراحی را برای شما راحت‌تر کند. در افزونه کیاکم شما مدل مورد نظر را از آرشیو انتخاب کرده و برای اجرا آماده می‌کنید.
بعد انتخاب طرح، افزونه به صورت خودکار قطعات را در شیتهای از پیش تعریف شده در قالب لایه‌بندی چیدمان کرده و با فرمت انتخابی شما ذخیره می‌کند. در این مرحله فایل خروجی را وارد نرم افزار آرتکم کرده و روی لایه‌های مورد نظر ابزارگذاری صورت می‌گیرد. نکته قابل توجه این است که کاربر دیگر لازم نیست خطوط را برای ابزارگذاری انتخاب کند و با انتخاب لایه مورد نظر ابزار را بر روی لایه‌ای که انتخاب کرده قرار می‌دهد.
برای دانلود نرم‌افزار راینو 6، آرتکم2018 و افزونه کیاکم به بخش دانلود مراجعه کنید.
همچنین نحوه نصب برنامه‌ها و دریافت لایسنس به صورت تصویری در بخش آموزش قابل مشاهده و دانلود می‌باشد.
در صورت بروز هر گونه مشکل در نصب برنامه‌ها و فعال‌سازی لایسنس با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

لایسنس کیاکم در قالب سه پکیج طلایی، نقره‌ای و برنزی با امکانات و زمان‌بندیهای مختلف ارائه می‌گردد. از کادر زیر می‌توانید پکیج مناسب خود را انتخاب کرده تا به صفحه خرید پکیج مربوطه هدایت شوید و پس از تهیه لایسنس از امکانات پلاگین استفاده کنید.

پکیج طلایی

لایسنس پکیج طلایی کیاکم

1300000 / سال

زمان لایسنس: یک ساله
آپدیت: رایگان
پشتیبانی: آنلاین و تلفنی
مدلهای سفارشی: دارد

پکیج نقره‌ای

لایسنس پکیج نقره‌ای کیاکم

700000 / شش ماه

زمان لایسنس: شش ماهه
آپدیت: شامل هزینه
پشتیبانی: فقط تلفنی
مدلهای سفارشی: ندارد

پکیج برنزی

لایسنس پکیج برنزی کیاکم

400000 / سه ماه

زمان لایسنس: سه ماهه
آپدیت: ندارد
پشتیبانی: فقط تلفنی
مدلهای سفارشی: ندارد